Datum
10-06-2013
Tijd
18:30 uur
Locatie
Hotel Des Indes
Adres
Lange Voorhout 54-56
2514 EG Den Haag
Couperusdiner in Hotel Des Indes
Louis Couperus hield van feesten, van grandeur en weelde. Hoe kan zijn 150ste geboortedag beter gevierd worden dan met een groots diner in het majestueuze Hotel Des Indes? Proef de fascinerende wereld van Louis Couperus en waan u voor even in het fin de siècle van Eline Vere.
Vier op maandag 10 juni de verjaardag van een van Nederlands grootste schrijvers met een exclusief Couperusarrangement voor fijnproevers. Geniet van een exquis viergangendiner, geïnspireerd op het etentje uit Eline Vere, en laat u vervoeren door Couperus’ lievelingsmuziek.
De gerechten die geserveerd worden zijn afkomstig uit Couperus Culinair van José Buschman. Dit literaire kookboek is deels gebaseerd op het Italiaanse kookboek van mevrouw Couperus-Baud, met daarin de lievelingsrecepten van haar man. Tijdens het diner, waarin samen met 10 andere gasten aan een tafel dineert, draagt Thom Hoffman voor uit het werk van Couperus en vertelt Johannes van Dam op smakelijke wijze over de geserveerde gerechten.
Het Couperusmenu:
LE PATÉ FROID DE POISSION
Koude vis paté
van schotse zalm met crème fraiche en komkommer
****
RIZ DE VEAU
AU POINTES D’ASPERGES
Gebraden kalfszwezerik
op aspergeragout en fijne groente
****
POULET TRUFFLÉ
AU FACON “DESINDES
Mais poularde
met zwarte truffel op “DesInDes” wijze
****
MERINGUE ET SORBET
Meringue schelpjes
met gezoete room en marasquino sorbet
Reserveren kan hier. Uw reservering is gegarandeerd zodra wij uw betaling hebben ontvangen. Meer informatie hierover ontvangt u per email nadat de reservering is gemaakt.